ISSN 1337-6179          dnes je streda 24. júla 2024, meniny má Vladimír , zajtra Jakub 
Lunárny kalendár na dnes
Lunárny kalendár na dnes
Lunárny kalendár na dnes
Lunárny kalendár na dnes
Lunárny kalendár na dnes
Lunárny kalendár na dnes
Znamenie:
Ryby
Fáza Mesiaca:
3. fáza
Časť rastliny:
list
Živel:
voda
Výživa:
sacharidy
Sila Mesiaca:
vzostupná
Vizitka prispievateľa

Doc. Dr. Jitka Prevendárová, PhD.

Vo svojej práci sa zameriava na liečenie partnerských a rodinných vzťahov, ale aj individuálnych problémov, ktoré so vzťahmi súvisia. V rámci skupinového poradenstva vedie prednášky a semináre s tematikou rozvoja osobnosti, partnerských vzťahov a rodiny. Okrem klasických metód psychologickej diagnostiky a terapie s úspechom využíva v praxi aj alternatívne postupy - psychologickú astrológiu, spirituálnu terapiu (SRT) a Emotional Freedom Techniques (EFT). Uvedené metódy práce sú veľmi efektívne, umožňujú liečiť i závažné dôsledky dlhotrvajúcej krízy, ako aj niektoré telesné ochorenia, vzniknuté následkom psychickej disharmónie.

Kontakt

Adresa: Rodinné poradenstvo, Nevädzova 4, 821 01 Bratislava
Mobil: +421 904 983 484
Email: info@jitka-prevendarova.sk
Web: http://www.jitka-prevendarova.skPublikované články (počet: 5)

23.9.2008
DAJ MI EŠTE ŠANCU (alebo: o čom je metóda EFT)
42 ročný klient, ženatý, s dvoma deťmi, mladšie má len sedem mesiacov. Prichádza na odporúčanie kolegyne, ktorej sa v slabej chvíli zdôveril s problémom.... Manželka sa s ním chce rozviesť, on nechce. Vôbec si nevie predstaviť, čo ďalej.

15.5.2008
OD KATEDRY K DUCHOVNÉMU LIEČENIU
Pôvodným povolaním je Doc.Dr. Jitka Prevendárová, PhD., vysokoškolská pedagogička, učiteľka pedagogickej psychológie na vysokej škole a certifikovaná psychoterapeutka so špecializáciou na hlbinnú (psychodynamickú) psychoterapiu.

7.4.2008
PÄŤ JAZYKOV LÁSKY
Poznáte to – koľko rečí vieš, toľkokrát si človekom. Gary Chapman, autor knihy The Five Love Languages pod pojmom „primárny jazyk lásky“ chápe pre nás najprirodzenejší spôsob, ktorým vyjadrujeme lásku najbližším a spôsob, akým ju aj prijímame.

25.4.2007
SPIRITUÁLNA TERAPIA a METÓDA SRT
Tieto duchovné praktiky začína používať vo svojej praxi čoraz viac psychoterapeutov či liečiteľov. Nie každému je zrejmé, o čo pri tejto terapii ide. Obrátili sme sa preto na našu odbornú spolupracovníčku Dr. Prevendárovú, aby nám ju priblížila.

5.3.2007
OSUD ALEBO SLOBODNÁ VÔĽA?
Ľudia si neraz kladú otázky súvisiace so slobodou bytia. Čím vlastne sme? Iba bábkami, nastrčenými figúrkami, s ktorými si Osud (alebo Boh- ak chcete) pohráva? Alebo nádhernými, čistými duchovnými bytosťami podobnými Bohu...


predplatitelia

Copyright (C) 2007 - 2024 Magazín LUNA, s.r.o., ISSN 1337-6179
(verzia aplikácie 4.14)