ISSN 1337-6179          dnes je streda 24. júla 2024, meniny má Vladimír , zajtra Jakub 
Lunárny kalendár na dnes
Lunárny kalendár na dnes
Lunárny kalendár na dnes
Lunárny kalendár na dnes
Lunárny kalendár na dnes
Lunárny kalendár na dnes
Znamenie:
Ryby
Fáza Mesiaca:
3. fáza
Časť rastliny:
list
Živel:
voda
Výživa:
sacharidy
Sila Mesiaca:
vzostupná
Vizitka prispievateľa

Peter Gašparík

Snažím sa pracovať na sebe, svojom vnútornom rozvoji tak, aby som mohol pomôcť sebe a aj iným ľudom.

Vnímať, rozpoznávať a každý deň viac-menej vedome zapájať všetko to, čo sa učím do praxe. Nepovažujem sa za učiteľa, ani za liečiteľa. Sám som stále večným žiakom... Som masér, tak svoje poznatky využívam i v masážach pri práci s ľuďmi.

Tiež sa snažím organizovať stretnutia v prírode, kde prichádzajú všetci tí, ktorí sa zaujímajú o to ako pomôcť Matke Zemi a vnímať súvislosti medzi Zemou a sebou. Venujem sa i poradenstvu v oblasti vplyvu stravy, myslenia a pohybu. Občas urobím nejaký koncert na mojich píšťalách.

Zaujímam sa i o obnovenie mužskej energie v tejto spoločnosti, kde v tejto oblasti na sebe veľmi pracujem.

V budúcnosti budem pracovať s mužskou energiou stále viac aj cez kurzy pre mužov a mnoho iných činností.

Ďakujem za možnosť propagácie na Magazíne Luna.

Kontakt

Adresa: Banská Bystrica
Mobil: +421 908 773 834
Email: petergaspo@gmail.com
Web: http://www.petogasparik.estranky.skPublikované články (počet: 17)

16.5.2011
Svet našej Vnútornej Temnoty, verzus Skrotenie draka
Nekonečný príbeh. Krajinou vetra, kde stromy šepocú stonaním, prevaľujú sa kotúče púštnych tráv, supy krúžia vo víroch a zem sa krčí pod ťarchou neživosti. Tam leží jaskyňa. Tmavá ako polnočné víno....

31.3.2011
Malý návod na Ceste do seba
Potrebujeme aby si bol takýto. Potrebujeme aby si splnil to a to. Ak to nesplníš, nezapadneš do partie, nebudeš in. Prečo si taký odlišný? Žiješ Ty človeče ešte vôbec? Vieš čo to je život? Kde to žiješ? Myslíš si o sebe, že si niekto? Si nič. .....

26.1.2011
VYSOKÁ ŠKOLA PREMIEN - ako odhodiť to, čo nie sme
Na to, aby sme mohli vedieť, kto naozaj sme, musíme opustiť to, čo nie sme. Píše sa to dobre, číta sa to ešte lepšie, ale ako na to? Ako to urobiť? Kde je ten bod od ktorého sa máme odraziť

22.9.2010
Hladovka – očista tela, mysle a duše
Vzdať sa na istý čas jedla, ešte nie je hladovka. Hladovka je súhrn praktických i duchovných činností, umožňujúcich nám správne do seba prijať to, čo nám patrí a odviesť pozornosť od nepotrebného k potrebnému. Dobrovoľne a s prijatím.

3.5.2010
KEĎ CHRBÁT ZABOLÍ...
Viem, že tento článok bol už veľa krát napísaný v inej forme, no cítil som potrebu ho dať do novej podoby. Urobiť chyby je prirodzené, no je potrebné sa z nich učiť. Na sebe pracovať a nečakať, že nám spadnú pečené holuby do úst.

3.3.2010
PREČO SME TAKÍ AKÍ SME?
Veľa sa pýtame. Stávame sa tým, čím máme byť, alebo sa necháme unášať osudom, vierou, modlitbou? Otázka, prečo sme takí akí sme? Prečo sa nám dejú veci, ktoré sa dejú? Je to osud, trest?

27.1.2010
BOH SA HĽADÁ ZRETÍM V SAMOTE
Na ceste každého človeka existuje bod, kedy narastie vnútorná potreba vyjasniť si vzťah k Bohu. Slovo Boh je v spoločnosti často prekrúcané a v jeho mene sa robia veci, ktoré by on sám iste neschválil.

24.12.2009
PRÍRODNÉ BYTOSTI 3 - Pieseň Nových Brán
Tak ako dym aj melódia má svoje stúpanie. Stúpa tak vysoko ako ju milujete. A čím viac ju milujete, tým viac sa stáva piesňou...

8.7.2009
LOVEC VERZUS LOVENÝ
Televízor. Rádio. Funkčný satelit. Spýtali ste sa, čo by sa stalo, keby ste boli čo len týždeň bez týchto darov civilizácie? Čo by ste robili? Aká je skutočná dôležitosť médií v našich životoch? Informovať, či nás loviť?

8.5.2009
VZÝVANIE VNÚTORNEHO BOHA
Stojíte na brehu ako na pokraji seba. Koncertom kamienkov, šumiacich vĺn, voda zakvitá. Stojíte na hore ako na pokraji sveta. Vietor a tráva Vám šeptá slová proroka – seba

14.2.2009
SLÁVA SLOVA
Čo to je slovo? Aká je jeho sila? Kde sa skrýva jeho Sláva? Ako na nás vplýva ten malý zázrak vyslovený z našich úst? Ako tvorí a formuje naše životy, vzťahy a emócie? Pozývam Vás k stolu, priatelia. Hostina začína...

5.1.2009
POSVÄTNOSŤ JEDLA
O tejto téme bolo popísané už množstvo informácií. Preto svoj článok posuniem k trochu inej rovine v súvislosti s pokorou, úctou, duchovnou iskrou, prínosom svetla, silou života, vďačnosťou, ktoré k nám prúdi, či neprúdi s jedlom.

10.11.2008
PRÍRODNÉ BYTOSTI (2)
Napojení na svetelnú moc, získavame schopnosti Kruhu. To, čo bolo, stráca zmysel. To, čo je zmyslom - sa stáva. To, čo bude - je v nás. My sme zmyslom našej budúcnosti.

22.10.2008
PRÍRODNÉ BYTOSTI (1)
Keď po opadnutí vody, ktorú spôsobila prílivová vlna Tsunami v Indonézii biológovia skúmali slimáky, zistili, že všetky sa ešte pred katastrofou vyšplhali nad päť centimetrov od budúcej hladiny vody. Akoby ich niekto varoval.

30.7.2008
TU A TERAZ
Upozornenie. - Predtým ako si prečítate tento článok, pozrite sa prosím na svet. Ako ho vidíte? A cítite? Počujete? To isté urobte opäť po jeho prečítaní. Ďakujem. S pozdravom - Vaša Duša.

16.6.2008
STAČÍ LEN ÚSMEV
Problémy k nám prichádzajú z dvoch dôvodov. Buď si ich pritiahneme negatívnym myslením, alebo ich tvorbe nedokážeme zabrániť. Nemyslite na problém, hľadajte riešenie. Nemyslite na chorobu, iba na liečenie. Veď stačí len úsmev.

25.5.2008
SÁM SEBE PÁNOM
Čo to znamená... Byť svoj, sám o sebe, či s niekým, pre niekoho? Alebo proti niečomu? Ako vlastne byť?


predplatitelia

Copyright (C) 2007 - 2024 Magazín LUNA, s.r.o., ISSN 1337-6179
(verzia aplikácie 4.14)