ISSN 1337-6179          dnes je streda 24. júla 2024, meniny má Vladimír , zajtra Jakub 
Lunárny kalendár na dnes
Lunárny kalendár na dnes
Lunárny kalendár na dnes
Lunárny kalendár na dnes
Lunárny kalendár na dnes
Lunárny kalendár na dnes
Znamenie:
Ryby
Fáza Mesiaca:
3. fáza
Časť rastliny:
list
Živel:
voda
Výživa:
sacharidy
Sila Mesiaca:
vzostupná
Magazín - článok
článok bol uverejnený: 7.11.2008

LUNÁRNY KALENDÁR V NOVOM ŠATE

Od januára sme vylepšili náš lunárny kalendár o nadštandardnú službu - aktívny vyhľadávač vhodných a nevhodných aktivít na celý mesiac dopredu.

Milí čitatelia,

portál WWW.MAGAZINLUNA.SK nemá ešte ani dva roky, no medzi širokou internetovou verejnosťou si našiel svojich priaznovcov, najmä tých so zmyslom pre veci medzi nebom a zemou, pre zdravý a ekologický životný štýl, či so „silným“ a ušľachtilým vzťahom k prírode a jej rytmom.

Teší nás, že sme okrem tematického zamerania magazínovej časti (www.magazinluna.sk), oslovili najmä naším Lunárnym kalendárom ( www.lunarnykalendar.sk), ktorý na našom portáli WWW.MAGAZINLUNA.SK trhá rekordy v čítanosti. Vieme, že sme vo webovom priestore v tomto ohľade zatiaľ jedineční - hlavne inovátorským prístupom vo forme vyhľadávača vhodných-nevhodných dní, no i hutným obsahom.

LUNÁRNY KALENDÁR V NOVEJ VERZII

V súčasnosti máte možnosť prehliadať si novú verziu internetového lunárneho kalendára Jeho vylepšeniu predchádzali Vaše nespočetné e-maily, v ktorých ste nás žiadali nielen o rozšírenie na celý mesiac dopredu, ale aj o konkrétne rady a tipy na určité činnosti, najmä operačné či kozmetické zákroky. Nestíhali sme však odpovedať na všetky otázky, za čo sa neuspokojeným čitateľom ospravedlňujeme.

NOVINKA - AKTÍVNY VYHĽADÁVAČ VHODNÝCH A NEVHODNÝCH ČINNOSTÍ

Práve preto sme zrealizovali vyhľadávač jednotlivých vhodných či nevhodných činností, ktorý budeme neustále vylepšovať a dopĺňať o nové, najmä podľa Vašich požiadaviek. Vy si tak môžete naplánovať nielen vhodnú stravu, detoxikačné kúry, regeneráciu organizmu, ale aj návštevu kozmetiky, kaderníčky, redukčnú diétu či pôsty alebo práce v domácnosti a v záhrade vždy na 5 týždňov dopredu. Tento vyhľadávač, no aj rozšírenie textového obsahu lunárneho kalendára až na celý mesiac dopredu sa však už bude spoplatňovať.

UPOZORNENIE!!!!Ostatné služby lunárneho kalendára ako aj magazínová časť s článkami bude sále bezplatne prístupná pre bežných návštevníkov tak ako boli prístupne po celú dobu existencie nášho portálu. Rozsah bezplatného prezerania našich služieb a článkov sa pre doterajších čitateľov a návštevníkov lunárneho kalendára teda vôbec nemení a pokiaľ nechcú využívať vyhľadávač vhodných a nevhodných dní na celý mesiac dopredu, nemusia si predplatné vôbec objednávať.

NOVÉ ZMENY V SKRATKE:

Pre bežného návštevníka – doterajšie možnosti zachované:

  • Ostáva sprístupnený plný text aktuálneho dňa a ďalších dvoch dní heslovite, tak ako to bolo doteraz
  • Navyše bude pre bežného návštevníka k dispozícii tabuľka s jednotlivými dňami na 5 týždňov dopredu s rozlíšením splnu, novu, prvej a poslednej štvrte a pribúdajúceho a ubúdajúceho Mesiaca a s vyznačením znamení zvieratníka
  • Lunárny kalendár v súčasnej verzii predstavuje nový rozsah a možnosti vyhľadávania vhodných a nevhodných aktivít pre predplatiteľov, ostatné služby pre bežných užívateľov ostávajú zachované v rovnakom rozsahu ako po minulé roky


Pre predplatiteľov – väčší rozsah aktívnych dní + nadštandardný vyhľadávač aktivít a ďalšie bonusy:

  • 7 dní dopredu s hlavnými údajmi a úplným textom(psychika, zdravie, starostlivosť o telo, výživa, záhrada a domácnosť, tip na deň)
  • 5 týždňov dopredu so základnými - heslovitými údajmi (charakteristika dní, fázy Mesiaca, vplyv znamenia zvieratníka na organizmus, orgány v aktivite, údaje o vhodnosti a nevhodnosti aktivít na daný deň)
  • Filter a aktívny vyhľadávač konkrétnych vhodných a nevhodných aktivít podľa Vášho výberu na 5 týždňov dopredu - farebné zobrazenie dní, ktoré obsahujú Vami zvolené aktivity
  • + ďalšie služby ktoré budú postupne pribúdať a Vám sa automaticky sprístupnia už bez ďalších poplatkov
TU si môžete pozrieť MOŽNOSTI A CENNÍKTU sa môžete ZAREGISTROVAŤ


-redakcia-


Zaradený v rubrike: Redakcia (všetky články v rubrike)
Článok bol prečítaný: 15005 krát

Fotogaléria ku článku

Zobraziť detail obrázku...
ilustračný obrázok
zdroj: internet

Súvisiace informácie

Ponúkate službu alebo produkt súvisiace s článkom? Toto je miesto pre Vašu reklamu. Neváhajte a zviditeľnite svoje podnikanie! Pridajte SEM svoj odkaz vo forme textu alebo obrázku, alebo s kontaktnými údajmi o Vás.
Ak chcete pridať Vašu reklamu pod tento článok, napíšte nám na náš email: info@magazinluna.skpredplatitelia

Copyright (C) 2007 - 2024 Magazín LUNA, s.r.o., ISSN 1337-6179
(verzia aplikácie 4.14)