ISSN 1337-6179          dnes je streda 24. júla 2024, meniny má Vladimír , zajtra Jakub 
Lunárny kalendár na dnes
Lunárny kalendár na dnes
Lunárny kalendár na dnes
Lunárny kalendár na dnes
Lunárny kalendár na dnes
Lunárny kalendár na dnes
Znamenie:
Ryby
Fáza Mesiaca:
3. fáza
Časť rastliny:
list
Živel:
voda
Výživa:
sacharidy
Sila Mesiaca:
vzostupná
Magazín - článok
článok bol uverejnený: 4.11.2009

DETOXIKAČNÁ PORADŇA: HROZIACA CHRÍPKA A POSILNENIE IMUNITY

V súvislosti s epidémiou chrípky na Ukrajine sa chcem opýtať, ako sa môžeme okrem vakcíny (neverím, že jej bude pre každého dosť a najmä včas) ochrániť? Existuje v rámci detoxikačnej medicíny nejaká ochrana proti novému typu vírusu?

V rámci detoxikačnej medicíny rozlišujeme viacero typov porúch imunity – okrem všeobecne známych - ako oslabená imunita, autoimunita či alergie, vieme testovaním upresniť, či má dotyčný napríklad oslabenú protinádorovú, protibakteriálnu, protiparazitárnu, protiplesňovú či protivírusovú imunitu. Podľa toho sa snažíme príslušnú imunitu stimulovať očistou tých orgánov, ktoré sú v príčine oslabenia danej imunity.

Zameriam sa v odpovedi najmä na Vašu otázku, i keď o týchto typoch porúch imunity by bol siahodlhý článok. Podľa princípov detoxikačnej a celostnej medicíny za poruchami celkovej imunity stojí zaťaženie orgánov, ktoré zodpovedajú za jej riadenie a tiež výkonnosť. Riadiacim orgánom imunity je vlastne náš centrálny nervový systém. K výkonným orgánom imunitného systému patrí najmä črevný trakt, lymfatický systém a jednotlivé orgány zodpovedajúce príslušnej imunite – za protibakteriálnu zodpovedajú pľúca, protiparazitárnu srdce, protivírusovú slezina, protinádorovú, autoimunitu a alergie pečeň, protiplesňovú zasa obličky. Ak niekto trpí chronickým opakovaním určitých infekcií, pomôže mu len dôkladná očista orgánov stojacich v príčine, nie jeden preparát riešiaci elimináciu danej záťaže, no málokto z laikov si to uvedomí.

Takže sa dostávame k meritu veci. Ak chcete v súvislosti s hroziacou pandémiou prasacej chrípky urobiť niečo pre posilnenie imunity, očistite si dôkladne orgány stojace za jej výkonnosťou a stimulujte vaše imunitné bunky proti vírusom. Je potrebné očistiť centrálny nervový systém, lymfatický systém a slezinu (ak chcete vedieť, či sú u vás tieto imunitné orgány možno zaťažené, kliknite na nasledujúci link Otestujte sa

Pre dospelých odporúčame:
Detoxikačný balíček cielený IMUNITA - protivírusová– z výskumu MUDr. Josefa Jonáša – upravený na posilnenie protivírusovej imunity (pôvodný je viac na stimuláciu protibakteriálnej imunity)
Obsahuje upravenú kombináciu preparátov na to zameraných Joalis IMUN , Joalis LYMFATEX VELIEN DREN a ANTIVIR .
Preparáty je však možné objednať si aj individuálne mimo balíčka.

Cieleným preparátom, ktorý pomáha eliminovať konkrétne chrípkové vírusy je Joalis GRIPPE VIRY, pri prepuknutí chrípky na jej potlačenie máme k dispozícii Joalis AKU GRIP.
Odporúčaným preventívnym balíčkom na preventívnu detoxikáciu dýchacích ciest je balíček JESEŇ, v ktorom je zohľadnená aj očista hrubého čreva - párového orgánu pľúc. Preventívnou očistou dýchacieho traktu zabránime možným komplikáciám pri prepuknutí virózy - zápalu dýchacích ciest či pľúc. Navyše zdravé sliznice dýchacích ciest si vedia oveľa viac poradiť s vírusmi a inými mikroorganizmami prenášanými kvapôčkovou infekciou.

Pre deti:
Vynikajúcim preparátom je BAMBI IMUN , a tiež pre náročnejších nová rada BAMBIHARMONI, ktorá v tomto čase prichádza na trh a svojím pôsobením na očistu detského organizmu a stimuláciou jeho imunity je jedinečná.

Daniela Kellerová

ZDROJ: www.detoxshop.sk/poradňa

POZNÁMKA: Odkazy v článku vedú na www.detoxshop.sk, partnera Magazínu LUNA

Zaradený v rubrike: Radíme si navzájom (všetky články v rubrike)
Článok bol prečítaný: 12415 krát

Fotogaléria ku článku

Zobraziť detail obrázku...
foto: archív redakcie

Súvisiace informácie

Ponúkate službu alebo produkt súvisiace s článkom? Toto je miesto pre Vašu reklamu. Neváhajte a zviditeľnite svoje podnikanie! Pridajte SEM svoj odkaz vo forme textu alebo obrázku, alebo s kontaktnými údajmi o Vás.
Ak chcete pridať Vašu reklamu pod tento článok, napíšte nám na náš email: info@magazinluna.skpredplatitelia

Copyright (C) 2007 - 2024 Magazín LUNA, s.r.o., ISSN 1337-6179
(verzia aplikácie 4.14)