ISSN 1337-6179          dnes je nedeľa 16. júna 2024, meniny má Blanka, Bianka , zajtra Adolf 
Lunárny kalendár na dnes
Lunárny kalendár na dnes
Lunárny kalendár na dnes
Lunárny kalendár na dnes
Lunárny kalendár na dnes
Lunárny kalendár na dnes
Znamenie:
Váhy
Fáza Mesiaca:
2. fáza
Časť rastliny:
kvet
Živel:
vzduch
Výživa:
tuky
Sila Mesiaca:
zostupná
Magazín - článok
článok bol uverejnený: 6.9.2010

TOXÍNY SA TÝKAJÚ VŠETKÝCH (2) - Emocionálne patologické programy

Ťažko uveriť, že psychika a naše emócie majú tak veľký dopad na náš zdravotný stav. Dokonca aj obyčajné jazvy po operácii môžu blokovať prúdenie energie a vytvárať tak silné patologické bloky....

Jazvy, zrasty a iné prerušenie dráh, po ktorých sa v organizme pohybujú dôležité informácie, znamenajú narušenie detoxikačného procesu. Raz som ošetroval človeka, ktorý bol viac ako rok po ťažkom úraze členka. Autobus mu ho rozdrvil na mnoho častí a chirurgovia ho potom prácne dávali dohromady. Muž trpel neustálymi silnými bolesťami, opuchmi a celý členok bol fialový. Celá medicínska liečba bola úplne neúspešná, takže v Centre bolesti mu podávali len silné analgetiká na utlmenie. Zdanlivo nebolo možné preňho nič urobiť. Akupunktúra postihnutej časti tela a detoxikačné techniky viedli k 90% zmierneniu bolesti a k významnému zlepšeniu pohyblivosti kotníku.
Mnoho žien uvádza nástup problémov po vyoperovaní maternice, čo je z hľadiska medicíny operácia, ktorá nezanecháva následky. Tak by som mohol menovať celú radu príkladov, kedy operácia alebo úraz vyvolali problémy spôsobené hromadením toxických látok. Významnou príčinou sú aj takzvané emocionálne patologické programy. Z najväčšej časti sa týkajú strachu, môžu však súvisieť aj s opačnými emóciami – nadmerným sebavedomým, presadzovaním sa, exhibicionizmom a inými, v súčasnej dobe pozitívne hodnotenými emocionálnymi poruchami.
Istá žena, z pohľadu gynekológa úplne zdravá, vykazujúca len ľahšie poruchy menštruačného cyklu, nemohla 10 rokov otehotnieť. Dokonca aj pokusy o umelé oplodnenie skončili neúspešne a to bez zjavnej príčiny. Vyšetrením som zistil, že má patologický program nazvaný strach z otehotnenia. Mohol vzniknúť napríklad tak, že matka otehotnela nechcene a tento fakt dcére vždy zdôrazňovala, alebo aj z neprimeraného varovania rodičov pred hrozbou počatia v dospievaní. Často sú korene takého programy hlboko skryté, ale myslím, že to ako príklad postačí. Na základe patologických emocionálnych programov dochádza k nahromadeniu toxínov v orgáne, ktorý je priamo zapojený do činnosti, z ktorej má dotyčný podvedomý strach – v pohlavných a hormonálnych orgánoch, srdci, kĺboch...Patologické emocionálne programy sú súčasťou väčšiny chronických chorôb, akou je astma, gynekologické, kĺbové, nervové či črevné problémy.


Preložila a doplnila Danka Kellerováautor článku: MUDr. Josef Jonáš (vizitka autora)


Zaradený v rubrike: Detoxikačná medicína (všetky články v rubrike)
Článok bol prečítaný: 12340 krát

Fotogaléria ku článku

Zobraziť detail obrázku...
foto: internet

Súvisiace informácie

Ponúkate službu alebo produkt súvisiace s článkom? Toto je miesto pre Vašu reklamu. Neváhajte a zviditeľnite svoje podnikanie! Pridajte SEM svoj odkaz vo forme textu alebo obrázku, alebo s kontaktnými údajmi o Vás.
Ak chcete pridať Vašu reklamu pod tento článok, napíšte nám na náš email: info@magazinluna.skpredplatitelia

Copyright (C) 2007 - 2024 Magazín LUNA, s.r.o., ISSN 1337-6179
(verzia aplikácie 4.14)