ISSN 1337-6179          dnes je streda 24. júla 2024, meniny má Vladimír , zajtra Jakub 
Lunárny kalendár na dnes
Lunárny kalendár na dnes
Lunárny kalendár na dnes
Lunárny kalendár na dnes
Lunárny kalendár na dnes
Lunárny kalendár na dnes
Znamenie:
Ryby
Fáza Mesiaca:
3. fáza
Časť rastliny:
list
Živel:
voda
Výživa:
sacharidy
Sila Mesiaca:
vzostupná
Magazín - článok
článok bol uverejnený: 6.6.2011

Protiparazitárny prírodný prostriedok ANTIPARASITE

Kôra z čierneho vlašského orecha, orecha popolavého, extrakt z klinčeka vonného, cesnaku, semien z tekvice, grapefruitu a citrusov sú látky, ktoré majú špecifický utlmujúci vplyv na určité druhy parazitov.

Produkt ANTI-PARASITE obsahuje okrem zmienených siedmich základných protiparazitárnych látok ešte ďalších 14 prírodných látok, ktoré účinne pomáhajú v boji s parazitmi a súčasne vytvárajú výživné prostredie pre užitočnú mikroflóru. Produkt ANTI-PARASITE je univerzálny diétny doplnok, ktorý je neoceniteľný v boji proti známym i neznámym druhom parazitov, obsiahnuté prírodné zložky pomáhajú normalizovať črevnú mikroflóru a ničia kvasné hnilobné mikroorganizmy, majú protiparazitárne, protiplesňové, antiseptické, protibakteriálne, protivírusové, protinádorové, detoxikačné a antioxidačné účinky.Obsiahnutých 27 bylín napomáha:
- zlepšovať chuť k jedlu
- pri zápaloch slizníc
- pri terapii rôznych dermatitíd a lupienky (psoriázy)
- pri čistení organizmu od parazitov a ich odpadových látok
- normalizovať črevnú mikroflóru
- likvidovať kvasné a hnilobné procesy
- uvoľňovať kŕče hladkého svalstva a tráviaceho systému
Pre viac informácií a zloženie klikni na:ANTI-PARASITE

Ako zistíme, či nemáme v tele parazity? Je to ťažké, nie vždy sa ich prítomnosť dá jednoznačne určiť kultivačne zo stolice. Tu je však zoznam príznakov a symptómov, ktoré parazity najčastejšie vyvolávajú:

Príznaky, ktoré svedčia o prítomnosti parazitov v organizme

Zápcha: Niektoré červy sú vďaka svojmu tvaru, či veľkosti schopné fyzicky upchať črevá, čím spôsobujú sťažené a zriedkavé vyprázdňovanie stolice.

Hnačka: Určité parazity produkujú a uvoľňujú také látky (prostaglandíny) do organizmu človeka, od ktorých sa stolica stáva často vodová.

Vetry a kŕče v bruchu: Existujú parazity, ktoré žijú v hornej časti tenkého čreva, kde spôsobujú zápal, ktorého následkom vznikajú vetry a človek je nafúknutý. To môže byť iba umocnené konzumáciou niektorej zeleniny, napr. fazule. Ak má niekto časté a dlho trvajúce problémy s nadúvaním, to je jeden z najistejších znakov prítomnosti votrelcov.

Syndróm dráždivého čreva: Parazity môžu dráždiť vnútornú stenu čreva, ktorá sa následne zapáli a nie je schopná dostatočne vstrebať živiny, hlavne tuky, ktoré sa objavia v stolici.

Bolesti kĺbov a svalov: Parazity putujú v organizme a sú schopné zahniezdiť sa do kĺbov a svalov. Keď toto nastane, objaví sa bolesť, ktorú lekári často prisudzujú zápalu kĺbu (artritíde).

Anémia – chudokrvnosť: Existujú také parazity, ktoré sa zachytia na vnútornej stene čreva a odtiaľ odsávajú živiny. Keď je ich počet dosť veľký, – čo sa pre ich rýchle rozmnožovanie stáva často – môžu spôsobiť pre hostiteľa dosť značnú stratu krvi, z ktorej sa vyvinie nedostatok železa alebo nebezpečná anémia.

Alergia: Parazity dráždia, občas prederavia vnútornú ochrannú vrstvu čreva, a tak umožnia prienik veľkým, nestráveným molekulám. To stimuluje imunitný systém na zvýšenú produkciu eozinofilov, od čoho sa zapália jednotlivé tkanivá a vznikajú alergické prejavy.

Ochorenia kože: Črevné parazity môžu spôsobovať urtiku, ekzémy a iné alergické kožné ochorenia. Taktiež môžu vznikať hľuzy, rany a iné patologické zmeny.

Granulómy: Granulómy sú také nádorovité uzlíky, ktoré obklopujú uhynuté larvy alebo vajíčka parazita. Najčastejšie vznikajú v stene hrubého čreva a konečníka, ale nájdu sa aj v pľúcach, pečeni, pobrušnici, či maternici.

Nervozita: Toxické látky, ktoré pochádzajú z výkalov parazitov, môžu dráždiť centrálnu nervovú sústavu. Podráždenosť a nervozitu často spôsobujú cudzopasníci, ktorí popretkávajú celý organizmus. (Po absolvovaní očisty z liečivých rastlín mnohí tvrdia, že ich manželia/manželky, či príbuzní, ktorí boli dovtedy nevrlí, sa stali milšími, trpezlivejšími. „Najslávnejšou pásomnicou posledných rokov – píše Gittleman – bola pásomnica už nebohej opernej speváčky Marie Callas. Ona bojovala so závažnou nadváhou a kožnými problémami. Po tom, čo u nej objavili a následne odstránili pásomnicu, sa jej váha aj koža upravili, a jej náladové správanie sa upokojilo.“)

Poruchy spánku: Opakované budenie sa v noci, hlavne medzi 2. a 3. hodinou, keď sa pečeň snaží odstrániť z tela toxické látky, ktoré parazity vyprodukovali. Druhou príčinou môže byť svrbenie konečníka, čo je spôsobené tým, že určité červy kladú po nociach vajíčka na kožu okolia konečníka. Tento ich pohyb spôsobuje svrbenie.

Škrípanie zubami: U infikovaných dospelých, ale hlavne spiacich detí sa často pozoruje škrípanie zubami.

Chronická únava: Medzi príznaky chronickej únavy patrí únava, chrípkovité príznaky, skľúčenosť, nedostatočná koncentračná schopnosť a zlá pamäť. Parazity spôsobujú tieto fyzické, psychické a emocionálne problémy tým, že oberajú organizmus o potrebné živiny a následkom ich nedostatku organizmus nevie primerane fungovať.

Poruchy imunitného systému: Parazity znižujú výkonnosť imunitného systému tým, že zabraňujú vylučovaniu imunoglobulínu A (IgA). Ich prítomnosť trvalo udržiava v činnosti obranné mechanizmy, ktoré sa na dlhý pohotovostný stav časom vyčerpajú. Týmto sa organizmus stáva bezbranným voči bakteriálnym, či vírusovým nákazám.

Okrem týchto môžu byť príznakmi alebo dôsledkami infekcie aj: priberanie na hmotnosti, zvýšený pocit hladu, chudnutie, zlá chuť v ústach, zlý dych, bolesť okolo pupka, zrýchlený pulz, zahmlievanie pred očami hlavne pri predklone a vstávaní, svrbenie nosa, či ucha, slinenie počas spánku, astma, cukrovka, epilepsia, vyrážky, migrény, dokonca aj dvaja najväčší vrahovia – ochorenie srdca a rakovina.

ZDROJ: www.starlife.sk, www.drnatura.sk
Zaradený v rubrike: Očista organizmu (všetky články v rubrike)
Článok bol prečítaný: 18659 krát

Fotogaléria ku článku

Zobraziť detail obrázku...

Súvisiace informácie

Ponúkate službu alebo produkt súvisiace s článkom? Toto je miesto pre Vašu reklamu. Neváhajte a zviditeľnite svoje podnikanie! Pridajte SEM svoj odkaz vo forme textu alebo obrázku, alebo s kontaktnými údajmi o Vás.
Ak chcete pridať Vašu reklamu pod tento článok, napíšte nám na náš email: info@magazinluna.sk

ANTI-PARASITE
Prírodný antiparazitárny prostriedok. <br><br>Cena produktu: 28,90 € <br><br>
Viac info na stránke....
Prírodný antiparazitárny prostriedok.

Cena produktu: 28,90 €

Viac info na stránke....

ANTI-PARASITE
Prírodný antiparazitárny prostriedok. <br><br>Cena produktu: 28,90 € <br><br>
Viac info na stránke....
Prírodný antiparazitárny prostriedok.

Cena produktu: 28,90 €

Viac info na stránke....


predplatitelia

Copyright (C) 2007 - 2024 Magazín LUNA, s.r.o., ISSN 1337-6179
(verzia aplikácie 4.14)