ISSN 1337-6179          dnes je streda 24. júla 2024, meniny má Vladimír , zajtra Jakub 
Lunárny kalendár na dnes
Lunárny kalendár na dnes
Lunárny kalendár na dnes
Lunárny kalendár na dnes
Lunárny kalendár na dnes
Lunárny kalendár na dnes
Znamenie:
Ryby
Fáza Mesiaca:
3. fáza
Časť rastliny:
list
Živel:
voda
Výživa:
sacharidy
Sila Mesiaca:
vzostupná
Rubrika: Energie okolo nás
počet článkov: 9
24.12.2009 - rubrika: Energie okolo nás
PRÍRODNÉ BYTOSTI 3 - Pieseň Nových Brán

Tak ako dym aj melódia má svoje stúpanie. Stúpa tak vysoko ako ju milujete. A čím viac ju milujete, tým viac sa stáva piesňou...
30.11.2008 - rubrika: Energie okolo nás
LUNÁRNY KALENDÁR (1) – VŠEOBECNÉ VPLYVY LUNY

Luna má na živé organizmy zvláštny vplyv - a aj na naše zdravie a preto sa čoraz viac z nás vracia k súladu s rytmami prírody a riadi sa podľa lunárneho kalendára. V skratke uvádzame v skratke zásadné princípy vplyvu Luny na náš organizmus.
10.11.2008 - rubrika: Energie okolo nás
PRÍRODNÉ BYTOSTI (2)

Napojení na svetelnú moc, získavame schopnosti Kruhu. To, čo bolo, stráca zmysel. To, čo je zmyslom - sa stáva. To, čo bude - je v nás. My sme zmyslom našej budúcnosti.
22.10.2008 - rubrika: Energie okolo nás
PRÍRODNÉ BYTOSTI (1)

Keď po opadnutí vody, ktorú spôsobila prílivová vlna Tsunami v Indonézii biológovia skúmali slimáky, zistili, že všetky sa ešte pred katastrofou vyšplhali nad päť centimetrov od budúcej hladiny vody. Akoby ich niekto varoval.
12.12.2007 - rubrika: Energie okolo nás
MEDITAČNÉ KRABIČKY – TIP POD VIANOČNÝ STROMČEK

S príchodom Vianoc chystáme pre priateľov rôzne darčeky. Pripravila som si meditačné krabičky, ktoré obsahujú hodvábnu ručne maľovanú šatku, prírodný éterický olej a polodrahokam. To všetko je schované v krabičke zdobenej servítkovou technikou.
6.11.2007 - rubrika: Energie okolo nás
MASÁŽE DRAHÝMI KAMEŇMI

Ametyst, jantár, malachit, pridáva očiam hviezdny svit. Jaspis, krištáľ, chalcedón - pomôžu zistiť aká som. Chrysopras, achát, ruženín - skončite s každým trápením ...
1.11.2007 - rubrika: Energie okolo nás
KAMENE SÚ VESMÍROM NA ZEMI

Kamene sú vesmírom na zemi. Symbolizujú jednotu pozemského a nebeského, ich neoddeliteľnosť a splynutie. Mikrokozmos v makrokozme. Ako hore, tak aj dole...
29.10.2007 - rubrika: Energie okolo nás
ZÁZRAČNÉ ZPRÁVY Z VODY

Článek je o tom, jak voda odráží naše vědomí.Voda má pro nás velmi důležitou zprávu. Říká nám, abychom brali vážně náš pohled na sebe. A víme, že lidský život je přímo spojen s kvalitou naší vody, jak v nás, tak i okolo nás.
1.5.2007 - rubrika: Energie okolo nás
LIEČIVÁ SILA PYRAMÍD

Pyramídy patria k tisícročným záhadám, ktoré sa človek stále znovu a znovu pokúša vysvetliť. Do dnešných čias neboli vierohodne vysvetlené účely, pre ktoré sa pyramídy stavali, ale ani spôsob ich stavby.
< späť ďalej >


predplatitelia

Copyright (C) 2007 - 2024 Magazín LUNA, s.r.o., ISSN 1337-6179
(verzia aplikácie 4.14)