ISSN 1337-6179          dnes je sobota 9. decembra 2023, meniny má Izabela , zajtra Radúz 
Lunárny kalendár na dnes
Lunárny kalendár na dnes
Lunárny kalendár na dnes
Lunárny kalendár na dnes
Lunárny kalendár na dnes
Lunárny kalendár na dnes
Znamenie:
Váhy
Fáza Mesiaca:
4. fáza
Časť rastliny:
kvet
Živel:
vzduch
Výživa:
tuky
Sila Mesiaca:
zostupná
Magazín - článok
článok bol uverejnený: 18.10.2007

ŠTYRI PILIERE K POSILNENIU IMUNITNÉHO SYSTÉMU - ÚVOD

Zvieratá inštinktívne vedia, čo ich organizmus potrebuje v prípade choroby. Nám bola naopak poskytnutá slobodná vôľa a my máme šancu učiť sa od zvierat, ako sa najlepšie zbavíme zárodkov chorôb a jedov z okolitého prostredia: pomocou vody, pôstu a pokoja.

Ako to teda robia zvieratá? Počas choroby nejakú dobu neprijímať žiadnu potravu, piť veľa vody, žuvať trávu a dopriať telu pokoj. Náš kocúr Micky, ktorého som si priviezla v nežnom veku šiestich týždňov zo zvieracieho útulku, po troch dňoch veľmi ochorel. Zverolekár nemohol pre Mickyho nič urobiť. Takmer len spal, päť týždňov nič nežral, ale pil veľa vody. Následkom toho bol zasa úplne zdravý.

Tiež u dojčiat môžeme ešte predpokladať inštinktívne správanie. No my dospelí sme sa samozrejme prevažne odnaučili načúvať svojmu telu. Nejde to zo dňa na deň, aby sme získali späť svoje inštinktívne vedenie. Práve tak málo sa môžeme zo dňa nadeň vyliečiť z takzvaných civilizačných chorôb. Predsa sme si ich privodili v priebehu mnohých rokov blahobytu a nezdravého spôsobu života. Ale keď zahájime čo najrýchlejšie detoxikačné opatrenia, môže náš vnútorný liečiteľ naše telo zasa zregenerovať v priebehu štyroch až šiestich mesiacov.

To je cesta, ktorá nestojí nič, okrem poriadnej porcie silnej vôle a odvahy, pretože musíme zmeniť svoju výživu, svoj životný štýl a často taktiež spôsob myslenia. Čo pomôže, keď si necháme spáliť alebo vyrezať rakovinový nádor a budeme žiť ako doteraz? Citlivým spôsobom, ako sa pomaly zbaviť problémov, ktoré sa vyvíjali po celé roky, je systematická reaktivácia telesného obranného systému, to znamená aktívna podpora nášho vnútorného liečiteľa. V nasledujúcich častiach (podľa fáz) budú uvedené celostné liečebné princípy k regenerácii imunitného systému, ktoré sa zakladajú z časti na prácach lekára orientálnej medicíny Dr. Scotta Gregoryho.

Pre každú za štyroch fáz počítame štyri až šesť týždňov, to znamená, že sa asi v priebehu 4. až 6. mesiacov môžete oslobodiť od všetkých príznakov a problémov:

1.fáza: Prirodzené vylučovanie pôvodcov ochorení
2.fáza: Detoxikácia oslobodením od odpadov látkovej výmeny
3.fáza: Získanie energie podnietením bunečnej látkovej výmeny
4.fáza: Oprava buniek pre nové vybudovanie imunitného systému


(poznámka redakcie ML: každej fáze sa budeme venovať v osobitnom článku či článkoch)

Preložené a upravené DL

ZDROJ: Marianne E. Mayer: Detoxikace a posilování imunity, vydavateľstvo Fontána, 2006, www.fontana.ws

Zaradený v rubrike: Očista organizmu (všetky články v rubrike)
Článok bol prečítaný: 9318 krát

Fotogaléria ku článku

Zobraziť detail obrázku...
Foto: archív redakcie

Súvisiace informácie

Ponúkate službu alebo produkt súvisiace s článkom? Toto je miesto pre Vašu reklamu. Neváhajte a zviditeľnite svoje podnikanie! Pridajte SEM svoj odkaz vo forme textu alebo obrázku, alebo s kontaktnými údajmi o Vás.
Ak chcete pridať Vašu reklamu pod tento článok, napíšte nám na náš email: magazin.luna@outlook.compredplatitelia
meno:
heslo:Copyright (C) 2007 - 2023 Magazín LUNA, s.r.o., ISSN 1337-6179
(verzia aplikácie 4.14)